teslimat iade

teslimat iade

Tüm ürünler kendi imalatımızdır. stok sorunumuz yoktur. sadece kumaş tedarikçisinden doğacak renk ve desen değişiklikleri olabilir. özel tasarımlarda müşterilerimizin mail yolu ile teidini almadan çanta yapılmaz. gerekirse kapora isteme hakkımız vardır. Sitemizdeki verilen stok bilgileri kendi imal ettiğimiz depodaki hazır mamüllerle sağlanmaktadır. https://www.oltacantasi.com ürün detay resim ve açıklamalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. https://www.oltacantasi.com da yayınlanan ürün bilgileri ve fiyatlarında tipografik hatalar olabilir, bu tip hatalar oluştuğunda fiyat düzeltme hakkı saklıdır. Müşteri düzeltilen fiyatı kabul etmezse sipariş iptal edilir. 

Teslimat

Teslimat yeri Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsar. Tüm yurt içi il ve ilçelere ptt kargo hizmet götürmektedir ama bazı köy ve mecralara haftada 1 kez gittiği için gecikmeler olabilir. 

Teslimat süresi 

Siparişleriniz 3-4 iş günü içerisinde kargoya verilir. Birlikte çalıştığımız kargo firmaları eğer teslimat adresinde kimseye ulaşamazsa kapıya bir pusula bırakır. Bu pusula üzerinde size teslimat yapan kargo şubesinin adres ve telefonları bulunur. Kargo şubesi kolinizi 3 gün boyunca bekletir. ve size ulaşamadığı taktirde siparişlerinizi bize geri gönderir. Adresinizde bulunmadığınız için kargonuzu teslim almadığınızda kargo şubenize pusuladaki bilgiler doğrultusunda ulaşabilir ve teslimatla ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 

Garanti

Aldığınız her ürün Çınar Çanta garantisi altındadır. 

Değişim-iade-iptal

satın aldığınız ürünü kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. 

Siparişinizin tamamını veya birkısmını iade etmek için faturanız ile birlikte bize göndermeniz gerekmektedir. Lütfen göndermeden önce E-posta veya telefonla bizi bilgilendiriniz. Sipariş doğrultusunda, hatasız gönderilen ürün yada ürünlerin sizin talebiniz ile değişim ve iadesinden kaynaklanacak kargo ücretleri müşterilere aittir. Ücret ödenmemiş kargolarınız teslim alınmaz ve size geri gönderilir. Değişim için isteyeceğiniz yeni ürünün kargo gönderimi müşterilere aittir. Hatasız gönderilen siparişlerin iadesdi,nde kargo ücreti veya kapıda tahsilat hizmet bedeli geri ödenmez. İade edeceğiniz ürüne ait hediye olarak verilen promosyonlu kampanyalı ürünlerin aynı anda iade edilmesi gerekmektir. İadeler mutlak süretle faturası ile yapılmalıdır. Faturasız iadeler kabul edilmez. İade edilecek ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir. Almış olduğunuz ürünü iade etemniz veya caymanız durumunda iade ettiğini,z ürün bize ulaştığı andan itibaren iki iş günü içerisinde yapmış olduğunuz ödemenin iade işlemi başlatılır. Ödeme havale ile alınmışsa müşteri hesabına nakit olarak havale yapılır. Kredi kartı ile iade işleminde süre bazen bir iki hafta sürebilmektedir. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Firmamızdan kaynaklı bir hata olduğunu düşünüyorsanız E-posta yolu ile müşteri temsilciliklerimizle iletişime geçiniz. 

E-posta 

soyalp.ms.ms@gmail.com

Siparişinizi verdiğiniz ürün yerine faturanızda yazan ve koliden çıkan ürün birbiri ile aynı değilse, ürün kodlamalarında yaşanılan bir hatadan dolayı sizlere farklı bir ürün gönderimi yapılmış demektir. Öncelikle https://www.oltacantasi.com olarak yapmış olduğumuz hatadan dolayı özür dileriz. E-posta ve telefon yolu ile müşteri temsilciliklerimizle iletişime geçebilirsiniz. 

TÜM ÜRÜNLERİN KARGOSU BİZE AİTTİR.